ZUBNÍ LÉKAŘ pro virtuální plánování - práce z kanceláře

Praha
full_time

Jste vystudovaný stomatolog, ale hledáte příležitost uplatnit svou odbornost mimo zubařské křeslo? Láká vás pestrá a precizní práce z kanceláře, v zázemí úspěšné kliniky v Praze, s možností odborného růstu? Spojme síly a staňte se důležitým členem našeho interního týmu 3D clinical planning a pomáhejte vytvářet léčebné plány pro fóliová rovnátka.

bila sipka
department-logo

Pozice je otevřená:
  • Na plný úvazek (40 hodin týdně) s flexibilní pracovní dobou
  • Vhodná i pro absolventy a zahraniční zubní lékaře i bez registrace v ČSK nebo ortodontické specializace
  • Nabízíme možnost částečného home office po zaškolení

Čeká vás intenzivní zaškolení v oblasti 3D modelací a našich interních procesů, s podporou e-learningu obsahujícího stovky již zpracovaných plánů.

Pracovat budete ve stylových kancelářích naší hlavní budovy v Praze Holešovicích, s terasou a výhledem na Vltavu.

Svět rovnátek, člen skupiny klinik LABS1503, je největším poskytovatelem neviditelných rovnátek na světě, s více než 3 000 novými pacienty ročně. Nabízíme špičkové vybavení, moderní léčebné postupy a skvělé pracovní prostředí. Připojte se k nám a pomozte nám naplňovat naši misi!

Co budete dělat:

  • Modelovat virtuální plány pro léčbu neviditelnými rovnátky ve 3D software dle digitálních snímků - vše vás v prvních měsících prakticky naučíme
  • Podle léčebných protokolů a pokynů z kliniky vyplňovat speciální dotazníky, preskripce či odesílat žádanky na externí ošetření
  • Vaším úkolem bude řídit i multidisciplinární spolupráce a komunikovat s dalšími, i externími pracovišti
  • Svědomitě si hlídat deadliny pro odevzdání práce u přidělených pacientů
  • Účastnit se pravidelných online konzultací a školení s lékaři a ortodontisty ze zahraničí, vše v angličtině
  • Přinášet nové nápady na vylepšení léčebných plánů na základě získaných zkušeností

Co vám můžeme nabídnout:
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, fixní mzdu a motivační bonusový systém za kvalitu a objem práce
  • Kompletní zaučení ze strany zkušených kolegů, podporu e-learningového portálu
  • Klidné pracovní místo se zbrusu nových kancelářích s výhledem na Vltavu
  • Po zkušební době možnost částečného home-office
  • Zážitkové firemní akce a společné teambuildingy
  • Osobní i profesní rozvoj, jazykové kurzy, vzdělávání a příspěvky na zájmové kurzy
  • Příspěvky a slevy na firemní produkty a služby v rámci skupiny Labs1503 (Svět rovnátek, AlphaLabs, DentaLabs, Fyzio svět).
  • MultisportKartu pro aktivity ve volném čase
  • Příspěvek na doplňkové penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Po 3 letech firemní auto i k soukromým účelům
  • A v neposlední řadě na pracovišti ovoce, oříšky i nejlepší italskou kávu v Praze, bez které si my už náš den ani neumíme představit

Co k tomu potřebujete:
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru stomatologie
  • Zápal pro odbornou práci za počítačem, mimo zubařské křeslo
  • Chuť se učit novému a ochotu následovat již nastavené procesy
  • Spolehlivost a ochotu pomoci kolegům
  • Schopnost si zorganizovat zadanou práci
  • Češtinu min. B1, angličtinu min. B2-C1

Pošlete nám svůj životopis!

Pokud Vás tato pracovní příležitost zaujala a věříte, že byste byl/a vhodným uchazečem/kou, zašlete nám Váš aktualizovaný životopis. Těšíme se na naší spolupráci!

Max. velikost 5 MB
Nahrávám...
fileuploaded.jpg
Nahrávání se nezdařilo. Maximální velikost je 5 MB.

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

bila sipka
Děkujeme za váš zájem. Brzy se Vám ozveme.
Oops! Something went wrong while submitting the form.